11 czerwca, 2026 in ALL, POZNAŃ

Katalog rzeźby polskiej od XIX do I połowy XX wieku.

Szanowni Państwo,
przypominamy o spotkaniu autorskim z dr. Arkadiuszem Krawczykiem, które odbędzie się 25 czerwca 2026 r. (czwartek) o godz. 17.00 w Sali PTPN przy
ul. Mielżyńskiego 27/29 w Poznaniu.

Spotkanie poświęcone będzie najnowszej publikacji autora pt. „Katalog rzeźby polskiej od XIX do I połowy XX wieku” – pierwszemu tak kompleksowemu opracowaniu kolekcji rzeźby znajdującej się w zbiorach Muzeum Narodowego w Poznaniu. Będzie to okazja do poznania historii poznańskiej kolekcji rzeźby, kulis powstawania publikacji oraz wyników wieloletnich badań prowadzonych przez autora. Po spotkaniu przewidziano czas na pytania oraz możliwość zakupu książki.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych historią sztuki, muzealnictwem i polską rzeźbą XIX oraz pierwszej połowy XX wieku.

Do zobaczenia!



Kliknij by zaakceptować naszą politykę prywatności .
Akceptuje